Шаблоны Joomla Joomla
Тернопільська обл., м. Підгайці, вул. Майдан Незалежності, 2
   
+380354223086

Першої травневої суботи у Галицькому медичному коледжі  вирував фестиваль-конкурс “Підгаєцька весна-2018”

 

      Квітне весна в природі і наповнює землю свіжим соком, підштовхуючи молоді пагони до росту. Саме в цю пору традиційно на Підгаєччині за підтримки мецената ,директора коледжу, знаного не тільки в Україні, а й в Європі професора, кандидата медичних наук Стефана Хміля та відомого поета-пісняра, ідейного натхненника фестивалю, доцента, кандидата  юридичних наук Василя Богачука проводиться літературно-мистецький фестиваль  “Підгаєцька весна”. Цьогорічний конкурс  подивував   чисельністю і розмаїттям юних талантів слова, пісні і танцю з Теребовлянського, Бережанського, Галицького, що на Івано-Франківщині, і , звичайно, Підгаєцького районів, а також зібрав майбутніх медиків на День відкритих дверей медколеджу.

   У вступному слові до конкурсантів голова журі Василь Богачук зазначив: “Літературно-мистецький фестиваль-конкурс покликаний не лише прославляти слово серця та душі, а й заохочувати до творчості та підтримувати таланти грошовими винагородами і виданням збірки кращих творів учасників, яка, надіємось, побачить світ цього року”. За оцінками журі дипломом I ступеня фестивалю нагороджена Олена Ткачук, учениця 9 класу Голчанської ЗОШ I-III ступенів, дипломом II ступеня відзначили Лідію  Дяків, ученицю 8 класу Голгочанської ЗОШ I-III ступенів  та Андрія Мандибура, учня 10 класу Підгаєцької гімназії ім.М.Паславського, дипломи III ступеня отримали Ірина Салабун та Ігор Скринник, теж учні Голгочанської ЗОШ I-III ступеня.

     Під час фестивалю “Підгаєцька весна-2018” звучали українські пісні у виконанні студентів медколеджу Т.Говорухи (1курс), Л.Кручак(1курс), М.Мацедонської (3 курс),виступав хореграфічний колектив медколеджу ”Лайф-бест” (керівник В.Юськевич -3 курс). Шквал оплесків у присутніх зірвали хореографічний і вокальний колективи із Шибалина Бережанського району. Ведучими святкового дійства були Тетяна Симко та Назар Свідерський -студенти 2 курсу спеціальності “лікувальна справа”. Музичний супровід фестивалю здійснював викладач Т.В.Андрусишин, відеопрезентацію навчального закладу - викладач Сенюк М.Р.

    Дійство вдалося завдяки старанням дирекції коледжу, студради та компетентного журі. Координувала захід  заступник з  навчальної роботи ПВНЗ “Галицький медичний коледж” Романів Л.О.

 

Поширити в соцмережах

Залишити комертар