Шаблоны Joomla Joomla
Тернопільська обл., м. Підгайці, вул. Майдан Незалежності, 2
   
+380354223086

12 травня - День медичної сестри.

Таку професію може вибрати тільки по-справжньому добра, чуйна, уважна до чужої біди людина. Так нехай же і вам в повсякденному житті зустрічаються тільки такі ж душевні люди. Бажаємо, щоб ваша праця в нашій країні оцінювали гідно. Щастя, любові та всіх вам благ, дорогі медичні працівники!

 

7 листопада викладачі Колочун Наталія Сергіївна , Сенюк Мирослав Романович, а також виконавчий директор Головатий Василь Іванович відвідали Підгаєцький професійний аграрний ліцей з метою провести лекцію на тему: «Планування сімї та контрацепція». У якій розглядали:

1) засоби та види контрацепції;

2) уникнення небажаної вагітності;

3) народження бажаних дітей;

4) планування сімї.

Студентам ліцею була цікавою лекція адже вони отримали цікаву та корисну інформацію і зробили для себе висновки.

В жовтні студенти ПВНЗГалицького медичного коледжу разом з викладачем історії Щерилею О.С. організували поїздку в місто Тернопіль. Вони відвідали краєзнавчий музей і театр ім. Т. Шевченка.

Студенти мали змогу вивчити культуру людей від первісного ладу і до сучасності. Завдяки екскурсоводу, вони зрозуміли суть театрального мистецтва. Вистава Мартин Боруля вразила всіх акторською майстерністю , цікавістю сюжету, а також супроводом оркестру. Після завершення вистави студенти мали змогу прогулятися вечірнім Тернополем і відчути смак тернопільської кави.

 

Студенти ПВНЗ "Галицького медичного коледжу " відвідали мальовниче місто Львів. Історичний центр Львова занесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. У місті розташована найбільша кількість пам’яток архітектури в Україні. В архітектурі Львова, яка не сильно постраждала під час війн 20-го століття, відображено багато Європейських стилів та напрямків, що відповідають різним історичним епохам.

Першим, студенти відвідали гордість Львову – Львівську ратушу. Її висота сягає 65 м, і є найвищою в Україні. Ми мали честь прогулятися історичним серцем сучасного міста- Площею ринок. Також Львів неперевершений своїми найвизначнішими архітектурними пам’ятками міст, такими як : Собор Св. Юра( вважався головною святинею українських греко-католиків);монастир Св.Онуфрія(монастир Української греко-католицької церкви) ; Львівський національний академічний театр опери та балету імені С. Крушельницької( розташований в історичному центрі міста на проспекті Свободи); Музей аптека(ми з групою заходячи в аптеку – музей, відразу на полицях ми помітили кольору гаму різноманітних скляночок. В кольорових пляшечках, флаконах, підписаних латинською мовою, колись зберігалися ліки) ; та багато інших.

Останнім нашим відвіданим місцем був Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької ( він є 3-ім за розмірами театром Європи, зведений у класичному стилі за проектом архітекторів Л. Піхля та Й. Зальцмана). Мали можливість побувати на   постанові трагікомедії Клуб самотніх сердець, яка залишила за собою приємні враження та багато емоцій.

Львів залишив за собою море позитивних емоцій, гарних вражень та спогадів.

 

 

У вересні студенти 4 курсу, а саме: Симко Тетяна, Дубина Галина, Батіг Марія, Гордиця Вікторія, Свідерський Назарій
разом із викладачами брали участь у Міжрайонному Кар'єрному форумі «Профорієнтація 2019» у м. Бережани.

Вони продемонстрували свої навички надання першої невідкладної медичної допомоги:

1)штучна вентиляція легень та не прямий масаж серця;

2)вимірювання артеріального тиску;

3)накладання бинтових пов'язок;

4)зупинка артеріальної та венозної кровотечі;

5) іммобілізація потерпілого з ураженням гомілковостопного сегменту;

6)накладання шини Дітерікса при переломі стегна.

Поїздка була корисною для студентів. Вони удосконалили свої навички і мали змогу спробувати себе у інших професіях.

Поширити в соцмережах

Залишити комертар