Шаблоны Joomla Joomla
Тернопільська обл., м. Підгайці, вул. Майдан Незалежності, 2
   
 +380683655272

Виховна робота – це цілісна структура, яка сприяє формуванню особистості майбутнього фахівця.

Основними принципами виховної роботи є:

Перший – «не зашкодити» у становленні розвитку громадянина.

Другий – духовна насиченість студентського життя .

Не піддаючи сумніву значення у становленні особистості , ми впевнені в тому що якість знань, цінність ідей, думок і діяльності людини , що виникають на базі знань , зумовлюється не тільки істинністю знань, але й духовною насиченістю виховання особистості неможливе без виховання емоцій та естетичної свідомості.

Детальніше: Виховна робота  

Педагогічний колектив коледжу має високий науково-методичний потенціал і успішно втілює інноваційні методи навчання в життя. А організовує цей процес методист коледжу, Бартошів Ольга Володимирівна

Методична робота в коледжі- це цілісна система взаємопов’язаних дій і заходів, спрямованих на підвищення результативності навчально-виховного процесу, досягнення оптимальних результатів у професійній підготовці майбутніх медиків.

Детальніше: Методична робота  

Позаурочна діяльність студентів Галицького медичного коледжу спрямована на формування фахівців відповідного освітньо-кваліфікаційного рівня.

Пріоритетними напрямками діяльності Галицького медичного коледжу щодо організації навчального процесу та його забезпечення у визначений період є:- вдосконалення змісту вищої освіти формування його на основі сучасних підходів і освітніх технологій з урахуванням досягнень науки і світових тенденцій в освіті;

Детальніше: Навчальна робота