Шаблоны Joomla Joomla
Тернопільська обл., м. Підгайці, вул. Майдан Незалежності, 2
   
 +380683655272

Студенти ПВНЗ "Галицького медичного коледжу " відвідали мальовниче місто Львів. Історичний центр Львова занесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. У місті розташована найбільша кількість пам’яток архітектури в Україні. В архітектурі Львова, яка не сильно постраждала під час війн 20-го століття, відображено багато Європейських стилів та напрямків, що відповідають різним історичним епохам.

Першим, студенти відвідали гордість Львову – Львівську ратушу. Її висота сягає 65 м, і є найвищою в Україні. Ми мали честь прогулятися історичним серцем сучасного міста- Площею ринок. Також Львів неперевершений своїми найвизначнішими архітектурними пам’ятками міст, такими як : Собор Св. Юра( вважався головною святинею українських греко-католиків);монастир Св.Онуфрія(монастир Української греко-католицької церкви) ; Львівський національний академічний театр опери та балету імені С. Крушельницької( розташований в історичному центрі міста на проспекті Свободи); Музей аптека(ми з групою заходячи в аптеку – музей, відразу на полицях ми помітили кольору гаму різноманітних скляночок. В кольорових пляшечках, флаконах, підписаних латинською мовою, колись зберігалися ліки) ; та багато інших.

Останнім нашим відвіданим місцем був Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької ( він є 3-ім за розмірами театром Європи, зведений у класичному стилі за проектом архітекторів Л. Піхля та Й. Зальцмана). Мали можливість побувати на   постанові трагікомедії Клуб самотніх сердець, яка залишила за собою приємні враження та багато емоцій.

Львів залишив за собою море позитивних емоцій, гарних вражень та спогадів.

 

 

Поширити в соцмережах

Залишити комертар